Naturalnie w Równowadze > Pisz dla nas
Jako Instytut jesteśmy bardzo otwarci na współpracę i wymianę z ekspertami i autorytetami, z zakresu szeroko pojętego zrównoważonego stylu życia. Edukujemy, inspirujemy i tworzymy na naszym portalu przestrzeń do wymiany myśli i informacji. Naszym hasłem przewodnim to: Naturalnie w równowadze!

Poszukujemy ekspertów, którzy mają głęboką wiedzę w swojej dziedzinie (szczególnie cenimy tytuły naukowe i udokumentowane doświadczenie). Pragniemy edukować i dzielić się wiedzą,  szczególnie cenimy doświadczenia i pasje związane z naturalnym podejściem do zdrowia, do środowiska i do życia codziennego . Chcemy publikować wpływowe, autentyczne i naukowe relacje o wpływie człowieka na planetę, na środowisko, a także na samego siebie, interesują nas relacje ciała z naturą oraz z jej darami. 
Zapraszamy do projektu edukacyjnego , mającego na celu dotarcie do jak największej ilości odbiorców, z  przesłaniem osiągania psycho-fizycznej równowagi w zgodzie z naturą oraz samym sobą.

Jeśli masz wiedzę, projekt lub historię, którą chcesz się podzielić, skontaktuj się z nami. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane, nawiążesz współpracę z naszym wysoko wykwalifikowanym zespołem redaktorów, aby wspólnie tworzyć i doskonalić Twoją pracę lub przełożyć ją na materiał edukacyjny.
Za każdym naszym artykułem, naszym kursem stoi wiedza merytoryczna i pasja do szerzenia tej wiedzy. 
Zapraszamy do współpracy!

Wskazówki

  • Prosimy o umieszczenie propozycji tematu w treści wiadomości e-mail. (Nie używaj plików PDF ani dokumentów Google).
  • Tworząc artykuł, zamieść wszystkie źródła, na których się opierasz: jeśli odwołujesz się do badań w swoim artykule, dołącz link do tego źródła. Jeśli twierdzisz, że dana żywność jest zdrowa, powiedz nam, skąd o tym wiesz. Użyj linków do recenzowanych artykułów naukowych i czasopism akademickich. (Umieść odpowiednie linki w nawiasach obok roszczenia / oświadczenia).
  • Dołącz swoją biografię obejmującą Twoje wykształcenie, publikacje oraz doświadczenie z podanego zakresu.

​Dziękujemy za kontakt